top of page
DJI_0401.jpg
YAŞAM SİZİN İÇİN NEREDE BAŞLIYOR?

Doğanın bize armağanı olan tertemiz havayı içinize çekerek uyandığınız huzurlu bir günde mi? Çocuklarınızın bahçenizde güvenle ve özgürce oynarken attıkları kahkahalarda mı? Gün biterken ailenizle kozanıza çekildiğiniz o eşsiz anda, belki de dostlarınızla keyifli bir teras sohbetini paylaşırken ya da verandanızda arkanıza yaslanıp sessizliği dinlediğiniz o büyülü zamanda. Mutlu bir gelecek için artık hayatın size sunduğu seçeneklerle sınırlı değilsiniz. Çünkü bize göre yaşam; tüm bu güzel anların bir araya gelmesiyle başlıyor...

6bb85d0e-8da6-42ff-bddb-9d6728cc9dbd.jpeg

ÖRNEK DAİREMİZ

Konum

​Eşsiz doğası ve merkezi konum avantajı ile İzmir’in en hızlı değer kazanan bölgesi Görece’de ayrıcalıklı bir dünyanın kapıları aralanıyor.

rahatlık

Evinize hemen bir adım mesafede bulunan çarşınızda sevdikleriniz ile birlikte güzel bir yemeğin tadını çıkarın ya da yolda zaman kaybetmediğiniz bir alışverişin keyfine varın.

huzur

Hafta sonları aileniz ile birlikte evinize sadece 5 dakika mesafede yer alan trekking alanlarında, oksijen dolu havayı içinize çekeceğiniz bir doğa yürüyüşü yapmaya ne dersiniz?

koza-lokasyon-haritasi.jpeg
MUTLULUĞA GİDEN YOLDA MESAFELERİ KISALTIYORUZ

Şehrin sunduğu ayrıcalıklardan ayrı kalamayıp, aynı zamanda doğaya özlem duyanlar için artık mesafeler çok kısa. Egesel Koza’da hem şehrin merkezinde yer alacak, hem de Görece’nin tertemiz havası ile aldığınız her nefesi hissedeceksiniz. Havaalanı, ulaşım ağları, iş ve endüstri merkezleri, nitelikli eğitim kurumları ve İzmir’in en gözde AVM’lerine olan yakınlığı ile Egesel Koza’da hayat daha konforlu ve kolay!
 

Havalimanı                                      5 dk     

İzban A.Menderes                          5 dk

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları        5 dk

9 Eylül Koleji                                    5 dk     

Optimum Avm                                7 dk   

İzmir-Aydın Otoyolu                       7 dk 

Ege Serbest Bölge                          7 dk       

Kısıkköy                                            8 dk

İzmir  Fuar                                     12 dk 

Urla                                                 20 dk

Kuşadası                                        40 dk     

Çeşme                                            50 dk

Ekran görüntüsü 2022-07-04 235103.png

Yaşam Burada Başlıyor!


Önünüzde uzanan yemyeşil bir peyzaj, göğe baktığınızda ise binalar ile bölünmeyen uçsuz bucaksız bir mavilik ile karşılaşmaya hazır mısınız?

Sağlamlığın, yatay ve özgün mimari ile buluştuğu,  %78'i özel tasarım peyzaj alanı olmak üzere toplamda 8.250 m² arsa alanı üzerinde kurulmuş 34 daireden oluşan Egesel Koza'da, her anı huzur ve keyif dolu bir yaşama davetlisiniz.

Bir Koza Kadar Korunaklı

Egesel Koza’da çocuklarınızın en güzel çağlarında onları sınırlayacak tüm engelleri kaldırıyoruz. Hem  7/24 güvenlik hizmeti hem de korunaklı yeşil alanlar ile çocuklar, özgürce oyun oynamaya doyacak, sıcacık dostluklar kurmanın tadına varacaklar. 

 

İpeksi Bir Şıklık


Yenilikçi bir mimari anlayış ile tasarlanan Egesel Koza’da, evinizin her metrekaresinde işlevsellik ve estetik ön planda tutuldu. Her detayında kendini belli eden üst kalite malzeme kullanımı ile konforunuz kesintisiz sürecek. 

Detaylı Bilgi İçin

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin

Teşekkür Ederiz!

bottom of page